Pehme mööbli, diivani, nahkmööbli puhastamine

Pehmemööbli igapäevane kasutamine, toob paraku kaasa määrdumise. Määrdunud mööbel, olgu selleks diivan või tool, mõjutab kogu ruumi üldmuljet ja alateadlikult ka meie meeleolu.

Tavavahend mööblit puhtaks ei tee

Mööbli puhastamine kodus või kontoris jaekaubanduses saadaolevate vahenditega ei võimalda kogu mustust mööblilt ja toolidelt kätte saada - mööbli puhastamine saadaolevate pihustatavate kemikaalidega jätab kemikaali mööblile koos mustusega.

Pehmemööbli puhastamise tööprotsess

Mööbli ja kontoritoolide puhastamine annab parima tulemuse spetsiaalset tekstiilipuhastusainet ja selle töö jaoks mõeldud tolmu ja veeimejat kasutades. Pehmemööbli puhastamisvõtted on jägmised:

  1. mööblile või toolile lastakse puhastusmasinast spetsiaalne tugevatoimeline tekstiilipuhastusaine, mis tungib sügavale tekstiilikangasse;
  2. Seejärel imetakse see koos mustusega välja spetsiaalse vee ja tolmuimejaga.Mööbli puhastamine toimub kliendi juures kohapeal;
  3. Vajadusel korratakse ptoseduuri, et saavutada maksimaalne tulemus;

Pehme mööbli kuivamine 

Määrdunud puhastusvesi eemaldatakse töökäigus, pärast seda jääb pind kergelt niiskeks. Kui tuba on hästi ventileeritud, kuivab diivan kiiremini. Kui majas ventilatsioon puudub, võtab diivani kuivamine märksa kauem aega.

Puhastamisele kuluv aeg

Keskmise diivani puhastamine ei võta rohkem aega kui 30 minutit, sõltuvalt kui määrdunud diivaniga tegemist on.

Nahkmööbli puhastamine ja hooldus

Nahkmööbli puhastamine ja hooldamine on lihtne, mistõttu kasutatakse nahast mööblit tavaliselt büroodes ja muudes intensiivse kasutusega ruumides. Nahast mööbli puhastamine kodusel teel ja jaekaubandusest saadaolevate vahenditega ei anna siiski kõige paremat tulemust.

Siinkohal tuleme Teile appi. Nahkmööbli puhastamine teenusena toimub järgnevalt:

  1. esmalt puhastatakse spetsiaalse ainega mustus nahkmööbli pinnalt
  2. seejärel kantakse nahkmööblile hooldusaine mis aitab ära hoida naha murenemist ja hilisemat mustuse kinnitumist nahabooridesse.

 

Hinnapäring

Kliendid meist

Soovin diivani puhastuse pakkumist

Nimi
E-mail *
Telefon
Asukoht
Lisainfo teenuse kohta Nahkmööbel Muust materjalist mööbel
Muu info
Kontrollkood
Sisestage sümbolid, mida näete pildil. See on vajalik spämmirobotite vältimiseks | Kuva uus kood

Silver Bakhoff

puhastuse ja kinnisvarahoolduse müügikonsultant

"Teen Sulle kindlasti hea pakkumise".

Kvaliteet

Töö kvaliteeti ja tulemuselikkust ei taga ainuüksi seadmed ja professionaalsed hooldusvahendid vaid eelkõige personal, kes neid käsitseb. Kvaliteet tähendab meile kindlaid tööpõhimõtteid - täpsus, kiirus ning kommunikatsioon. Kui kliendisuhe põhineb efektiivsel kommunikatsioonil, siis möödarääkimised on välistatud.

Puhastusteenuse hinnad

Ükski arst ei saa ravida enne, kuni pole patsienti näinud. Iga töö hind kujuneb sõltuvalt tööde mahust ja eripärast, mis tuleb eelnevalt kliendiga läbirääkida.

Miks meie?

Meie parimaks usalduse tunnustuseks on Äripäeva koostatud edetabel, mille järgi oleme Eestis oma tegevusalal kolmandad