Professionaalne kontori koristus – mugav ja nutikas valik

Oma kontori koristus on iga endast lugupidava ettevõtte visiitkaardiks. Korras ning hästi lõhnav töökeskkond jätab klientidele meeldiva esmamulje ning hoiab kõrgel ka töötajate motivatsiooni. SPS Grupp on tegutsenud juba üle kümne aasta selle nimel, et kontori koristus Tallinnas ning Harjumaal oleks kvaliteetne ning kättesaadavad kõikidele soovijatele. Meie professionaalse meeskonna tegutsemine tagab alati puhtad tööruumid ning puhastusteenuse vastavalt Teie vajadustele ning soovidele! Küsige hinnapakkumist!

Miks eelistada professionaalset koristusfirmat palgalisele koristajale?

Tööruumide korrashoiule on sunnitud mõtlema eranditult iga ettevõtja. Lisaks kvalifitseeritud tööjõule peab ettevõte muretsema ka vajalikud töövahendid, mille seas on sageli suured masinad või spetsiifiline tehnika, ning tagama puhastusteenindajate järjepideva koolituse. See kõik on väga ressursirohke, nõudes aega, raha ning pühendumist. Usaldades oma tööruumid meie kätesse, saate keskenduda oma põhitegevusele ja seda puhtas ning hästi lõhnavas kontoris.

Kontori koristus, mis see on?

Kontorite koristamine on kompleksteenus, milles sisaldub ruumide puhastus ning soovi korral ka lisateenused. Koristusteenuse täpne sisu sünnib koostöös kliendiga. SPS Grupp pakub erinevaid koristusteenuse pakette: saate ise valida, kas soovite, et koristaksime Teie kontorit iga päev, üle päeva või kaks-kolm korda nädalas. Täidame ka Teie erisoove, näiteks nõudepesu, ruumide lõhnastamine, kohvi/tee keetmine jmt. 12 tegutsemisaasta jooksul oleme kogunud suure kogemustepagasi ning väärtustame koostöös kliendiga sündivat usalduslikku töösuhet.

Kontrollitud kvaliteet

SPS Grupp on üks väheseid Eesti ettevõtteid puhastuse alal, kes tegutseb rahvusvaheliste kvaliteedi- ja keskkonnastandardite ISO 9001 ja ISO 14001 reeglite järgi. Teisisõnu – me arendame pidevalt oma organisatsiooni ning töö tulemuslikkust kliendikesksuse, süsteemse juhtimise ja inimeste kaasamise läbi. Koostöö on väärtus, millele oleme rajanud oma eduloo. Teine oluline standard meie töös, ISO 1400, tõestab, et kasutame oma töös vaid kontrollitud ning keskkonnasõbralikke tooteid ning tegevusi. Me hoiame ning väärtustame nii inimesi kui ka loodust ning keskkonda meie ümber. Meie töö kvaliteedi märgiks on asjaolu, et 2013. ning 2015. aastal oleme tituleeritud Eesti edukaimaks kinnisvarahaldajaks ning -hooldajaks.

Millest alustada, kui on plaanis kontori koristus?

Iga kontori koristus on eriilmeline protsess. Kui olete otsustanud anda oma büroo puhtuse tagamise meie hoolde, siis esimese asjana koostame ettevõttele tasuta koristusteenuse analüüsi/auditi, et selgitada konkreetselt Teie kontori koristamisega seotud soovid ning vajadused. Seejärel on Teil võimalik valida erinevate koristusteenuse pakettide vahel. Täpne hinnakiri selgub koostöös kliendiga. Hinnapakkumise saamiseks palume edastada meile järgmised andmed:

  • ruumide pindala
  • sisustustihedus (umbkaudne %)
  • ruumi otstarve sõltuvalt külastatavusest
  • tualettruumide arv (eraldi N ja M)
  • üldkasutatavate ruumide arv (koridorid, trepikojad, fuajeed, duširuumid, saunad)
  • erisoovid: nõude pesemine, kohvi/tee keetmine, ruumide lõhnastamine jms.

SPS Grupi eesmärgiks on pakkuda mugavat ning kvaliteetset lisaväärtust, muutes Teie ettevõtte tegevust tõhusamaks ning jätkusuutlikumaks. Meie missiooniks on see, et kõikidele soovijatele oleksid tagatud professionaalsed koristusteenused. SPS Grupi peamiseks tegutsemispiirkonnaks on Tallinn, ent üldiselt töötame kogu Harjumaa piires.

Meie müügiosakond ootab, et teha Teile parim hinnapakkumine ning luua alus pikaajaliseks koostööks!

Kontori koristus teeb töökeskkonna meeldivaks

Töökorraldus ja sertifikaadid

Loe lisaks meie töökorraldusest ja sertifikaatidest

Kontori koristus algab kontaktist meie müügimeeskonnaga

Soovite hinnapakkumist?

Palun võtke ühendust meie müügiosakonnaga

Kontori koristus loob hea enesetunde kõigile

Miks SPS grupp on hea partner kontori koristuseks

Puhastusteenuste alal oleme Eestis kolmandad.