Hoolduskoristus

“Soovime, et Teid ümbritseks hooldatud ja korrashoitud ruumid ja saaksite rahulikult keskenduda oma põhitegevusele.”

Mis on hoolduskoristus?

Need on perioodilised tööd, mille käigus teostatakse hoone ruumide, nende osade, hoone ning selle juurde kuuluvate osade regulaarset puhastust.

Regulaarne koristusteenus tagab ruumide meeldiva väljanägemise. Lisaks puhtusele, annavad professionaalselt hooldatud ruumid ettevõttele meeldiva üldmulje ja aitavad luua ohutu ning tervisliku töökeskkonna. Lisaks tavapärasele koristusteenusele, mida tavaliselt tehakse väljaspool kliendi tööaega, on meie töötajad vajadusel kohal ka päevasel ajal, et likvideerida juhuslikult tekkinud mustus näiteks kaupluse põrandalt, hotelli klaasukselt või büroo kööginurgast.

Igapäevane hoolduskoristus

Igapäevane valve-ja hoolduskoristus on eriti efektiivne, kui teha regulaarselt ka teisi puhastus- ja koristustöid: aknapesu, erinevate põrandakatete süvapesu, kaitseainega katmist, suurpuhastustöid. Koristusteenuses võib sisalduda ka lillede hooldus, erinevate tekstiilmaterjalide puhastus ja pesemine, hügieenitarvikute (tualettpaber) tellimine ja paigaldus, porivaipade vahetus ning putukatõrje.

 

Hoolduskoristus ehk koristusteenus jaguneb järgmisteks alamvaldkondadeks:

Töökorraldus ja sertifikaadid

Loe lisaks meie töökorraldusest ja sertifikaatidest

Soovite hinnapakkumist?

Palun võtke ühendust meie müügiosakonnaga

Miks SPS grupp

Puhastusteenuste alal oleme Eestis kolmandad.