Suitsu- ja tulekahjustuste puhastamine

SPS Grupp OÜ teostab laiaulatuslikke suitsu- ja tulekahjustustega seotud puhastusprojekte, sh uue sisekujunduse ja taastamise teenuseid. Meie tegevusaastate jooksul on SPS Grupp OÜ teostanud ulatuslikke suitsu- ja tulekahjustuste programme erinevatele ettevõtetele. Meie tegevus hõlmab tööd suitsu- ja tulekahjustustega tehastega, kaubaladudega, tehase ruumidega, garaažidega, töökodadega, jaemüügipunktidega, köökidega, tootmisaladega, pubidega, restoranidega, kodude ja kontoritega.

Meie teenused sisaldavad tulekahju poolt kahjustatud varude, kaupade või sisustuse puhastamist ning inventari, seadmete, tehaste ja pindade taastamist, kui see on võimalik.

SPS Grupp OÜ-s mõistame terve rida küsimusi, mis on seotud tulekahju tagajärgedega, suitsu- ja tule kahjustustega pinnale, keemiliste protsessidega, mis võivad kahjustada ja saastada pinda, kui püütakse tule- ja suitsu tekitatud kahjustusi likvideerida.

Tule- ja suitsukahjustustega keskkonnad on väga ohtlikud, kuna neis võib olla palju mürkaineid ja seetõttu on tutvumine nende objektidega lähemalt on väga oluline.

Objekti ülevaatus ning sellega seonduvad kulud

SPS Grupp OÜ teostab mistahes tööde puhul alati objekti ülevaatuse. Seejärel koostatakse koostöös kliendiga „Tööde graafik”, et anda vajadusel soovitusi ning koostada tellimustööde graafik. Tööde graafiku põhjal on võimalik fikseerida tööde põhimaksumus ning selles on kindlalt määratletud erinevad tööde piirangud ilma varajatud lisadeta ning mistahes erandid määratletakse selgelt.

Kõik täiendavad puhastusega seotud esemed, mis ei ole määratletud või millega vaatluse ajal ei ole kokku lepitud, hinnatakse individuaalselt, taas põhmaksumuse baasil.

Miks kasutada meie teenust, kui tegemist on ainult puhastustöödega?

Kui sageli oled kokku puutunud töövõtjaga, kes tuleb objektile ilma sobiva dokumentatsioonita või selgete juhisteta, kellel pole sobivaid seadmeid ega korrektseid kaitsevahendeid tööks. Lubame teile, et teostame sulle vajalikud tööd turvaliselt, professionaalselt ja efektiivselt, hea juhtimise ja järelvalvega.

Tegemist on kaasaegse infoga suitsu- ja tulekahjustuste puhastusteenuste kohta tänapäeval.

Töökorraldus ja sertifikaadid

Loe lisaks meie töökorraldusest ja sertifikaatidest

Soovite hinnapakkumist?

Palun võtke ühendust meie müügiosakonnaga

Miks SPS grupp

Puhastusteenuste alal oleme Eestis kolmandad.