Koroonaviiruse (COVID-19) juhtumi järgne puhastus ja desinfitseerimine

Koroonaviiruse (COVID-19) tõkestamise ja juhtumi järgse puhastuse käigus toimub ruumide ja pindade desinfitseerimine. Meie koolitatud meeskond kasutab isikukaitsevahendeid ning efektiivset tehnoloogiat viiruste leviku peatamiseks. Käitleme kasutatud töövahendeid vastavalt nakkusohtlike jäätmete korrale.

 

Võtame puhastustöid tehes arvesse Terviseameti poolseid soovitusi puhastamiseks ja desinfitseerimiseks koroonaviiruse (COVID-19) nakkusohu ennetamiseks.

02.03.2020_Terviseameti soovitused puhastamiseks ja desinfitseerimiseks covid-19

 

Mida pindade desinfitseerimise käigus tehakse?

Ruumide puhastamise käigus pöörame rõhku, et kõik ruumid ja pinnad saaksid viiruste efektiivseks hävitamiseks põhjalikult desinfitseeritud. Ruumide desinfitseerimine teostatakse spetsiaalsete kemikaalidega, mis ei kujuta peale teenuse osutamist ohtu inimeste tervisele, kuid on piisavalt efektiivsed, et hävitada erinevad mikroobid, viirused, allergeenid ja bakterid.

 

Pindade desinfitseerimine hõlmab pindade puhastust, mille käigus piserdatakse üle kõik üldkasutatavad pinnad nagu näiteks ukselingid, lülitid, käsipuud, lauad, klaviatuurid jne.

 

Küsi pakkumist!

Kui Sul on küsimusi, soovid täpsemat infot või konkreetset pakkumist teenuse tellimiseks, võta ühendust telefonil +372 6623 328 või e-mailil: info@spsgrupp.ee

 

Võta meiega ühendust ja küsi hinnapakkumist!

 

Töökorraldus ja sertifikaadid

Loe lisaks meie töökorraldusest ja sertifikaatidest

Soovite hinnapakkumist?

Palun võtke ühendust meie müügiosakonnaga

Miks SPS grupp

Puhastusteenuste alal oleme Eestis kolmandad.