Ehitusprahi äravedu

Kui Te olete töövõtja või vara omanik, kes otsib ehitusprahi äraveoga tegelevat ettevõtet, olete leidnud meie näol spetsialiseerunud professionaalid. Ettevõte SPS Grupp OÜ töötab töövõtjatega üle Eesti, et korraldada erinevat liiki ehitusjärgse prahi eemaldamist ja utiliseerimist. Olgu tegemist ärihoonega või elumajaga, teame, kuidas eemaldada ehitusjäätmed ja prahti kiiresti ja tõhusalt. Ehitusprahi äravedu SPS Grupilt!

Ohtlike jäätmete koristamine ehitusplatsilt

Eemaldage ohtlikud jäätmed vastutustundlikult – teiseks, korraldage ohtlike jäätmete transport ja äravedu turvaliselt, ükskõik, kas teenust osutatakse Teie, Teie kolleegi või palgatud spetsialisti poolt. Prahi äravedu peab olema kiire, tõhus ja mitte ohustama Teie, Teie töötaja või töötajate tervist. Mistahes ehituspraht: ohtlikud materjalid, nt värvid, lahused, pestitsiidid, patareid või mistahes muud materjalid, mis võivad sisaldada kemikaalide jälgi, tuleks kokku koguda töövõtjal, kellel on Keskkonnaameti poolt väljastatud jäätmehalduslitsents. Teie vastutusel on see korraldada ja täita kogu vajalik paberimajandus, mis on protseduuriga seotud. Vastasel juhul võivad lisanduda trahvid ja karistused.

Kinnistult ehitusprahi äravedu

Ärge laske oma ehitusplatsil koguneda ehitusprahil ja segadusel. Vabanege kasutust prahist, nt betoonitükkidest, killustikust ja ohtlikest jäätmetest, kipsitükkidest või mida iganes, millest soovite vabaneda. Ärge jätke segaduse koristamist viimasele päevale. Ehitusjäätmete vedu on soovituslik korraldada ära juba enne suurema jäätmehulga teket.

Ohutus on nr. 1 prioriteet meie jaoks. Kontrollime, et töötajatel on õiged seadmed, kaitsevarustus töö turvaliseks ja ohutuks tegemiseks.

Meie meeskond on valmis eemaldama ehitusjäätmetega seotud probleemid, mis on osaks ehitustöö, lammutuse ja rekonstrueerimise juures. Oleme investeerinud palju inimestesse ja seadmetesse, et vastata Teie nõudmistele ehitusprahi jäätmetega seoses. Ehitusprahi vedu ja ehitusprahi utiliseerimine on tagatud meie kaudu!

Ehitusprahi äraveo maksumus

Ehitusjäätmete äravedu ja selle hind sõltub prügi hulgast ja sellest mis tüüpi jäätmetega tegu on. Alati on parem veenduda, et asjad on tehtud korrektselt, mitte odavalt ja lohakalt.
Ehituspraht Tallinnas saab kerge vaevaga ära veetud koostöös meiega, telli meilt ehitusprahi vedu!

Ehitusprahi äravedu loob korra majja

Töökorraldus ja sertifikaadid

Loe lisaks meie töökorraldusest ja sertifikaatidest

Ehitusprahu äravedu algab soodsast hinnapakkumisest

Soovite hinnapakkumist?

Palun võtke ühendust meie müügiosakonnaga

Ehitusprahu äravedu on kõigile oluline

Miks SPS grupp

Puhastusteenuste alal oleme Eestis kolmandad.