Pehme mööbli puhastus. Diivanite, toolide, nahkmööbli puhastamine

Pehme mööbli puhastus mõjutab kogu ruumi üldmuljet ja alateadlikult ka meie meeleolu. Pehmemööbli igapäevane kasutamine toob paraku kaasa määrdumise. Samuti koguneb pehmesse mööblisse palju väikeseid tolmuosakesi, mida ei ole võimalik nii kergelt eemaldada. Seetõttu on regulaarne toolide, diivanite puhastus oluline. Teosta pehme mööbli puhastamine koos meiega!

Tavavahend pehmet mööblit puhtaks ei tee

Mööbli puhastamine kodus või kontoris jaekaubanduses saadaolevate vahenditega ei võimalda kogu mustust mööblilt ja toolidelt kätte saada – mööbli puhastamine saadaolevate kemikaalidega jätab kemikaali mööblile ja seda koos mustusega. Seetõttu tuleb diivani keemiline puhastus tellida alati professionaalide käest. Diivanite keemiline puhastus möödub mängleva kiirusega koos SPS Grupiga.

Pehme mööbli puhastus – tööprotsess

Pehme mööbli, eelkõige diivani puhastus, on keeruline ja aeganõudev. Puhastamine annab alati parima tulemuse õigete vahendite kasutamine.
Mööbli ja kontoritoolide puhastamine on imelihtne spetsiaalse tekstiilipuhastusainega ning tolmu- ja veeimejaga.

Mööbli puhastus toimub järgmiselt:

  1. Mööblile või toolile lastakse puhastusmasinast spetsiaalne tugevatoimeline tekstiilipuhastusaine, mis tungib sügavale tekstiilikangasse,
  2. Seejärel imetakse see vee- ja tolmuimejaga välja nii, et tulemus on perfektne ja tulemus laitmatult puhas. Mööbli puhastamine toimub kliendi juures kohapeal,
  3. Vajadusel korratakse protseduuri, et saavutada maksimaalne tulemus.

Diivanipuhastus on meie abiga kiire ja lihtne!

Pehme mööbli puhastus – kuivamine

Määrdunud puhastusvesi eemaldatakse töökäigus, pärast seda jääb pind kergelt niiskeks. Kui tuba on hästi ventileeritud, kuivab diivan kiiremini. Kui majas ventilatsioon puudub, võtab diivani kuivamine märksa kauem aega.

Puhastamisele kuluv aeg

Keskmise diivani puhastamine ei võta rohkem aega kui 30 minutit, sõltuvalt kui määrdunud diivaniga on tegemist. Ka teist liiki pehme mööbli keemiline puhastus kestab keskmiselt pooltundi.

Nahkmööbli puhastamine ja hooldus

Nahkmööbli puhastamine ja hooldamine on lihtne, mistõttu kasutatakse nahast mööblit tavaliselt büroodes ja muudes intensiivse kasutusega ruumides. Nahast mööbli puhastamine kodusel teel ja jaekaubandusest saadaolevate vahenditega ei anna siiski kõige paremat tulemust.

Siinkohal tuleme Teile appi. Nahkmööbli puhastamine, sh nahkdiivani puhastamine teenusena toimub järgnevalt:

  1. Esmalt puhastatakse spetsiaalse ainega mustus nahkmööbli pinnalt,
  2. seejärel kantakse nahkmööblile hooldusaine, mis aitab ära hoida naha murenemist ja hilisemat mustuse kinnitumist nahapooridesse.

Töökorraldus ja sertifikaadid

Loe lisaks meie töökorraldusest ja sertifikaatidest

Pehme mööbli puhastus algab korralikust hinnapakkumisest

Soovite hinnapakkumist?

Palun võtke ühendust meie müügiosakonnaga

Pehme mööbli puhastus meeldib kõigile

Miks SPS grupp

Puhastusteenuste alal oleme Eestis kolmandad.