Akende pesu

 

Regulaarne akende pesu tagab puhtad aknad, mis loovad teie kodule või ärihoonele esindusliku välimuse. Soovitame aknapesu teostada vähemalt kaks korda aastas, sest siis ei jõua akna välipindadele suurt mustust koguneda ja akende pesemine on igal korral palju lihtsam.

 

Akende pesemist saab välitingimustes teostada kuni -5 °C temperatuurini. Et tulemus oleks parim, soovitame aknapesu teostada kuival ja soojemal aastaajal, kui väljas on juba plusskraadid. Teostame akende pesu korteris, majas, büroohoones või teistel äriobjektidel.

 

Mida teenus sisaldab?

Akende pesemine sisaldab endas klaaspinna ja aknaraami puhastust ning aknalaua pesemist. Akende pesemisel kasutatakse spetsiaalseid akende puhastus- ja abivahendeid, mis tagavad kiire töö ning akende maksimaalse puhtuse ja kvaliteedi.

 

Millest sõltub teenuse hind?

Akende pesu ruutmeetri hind kujuneb järgmiselt:

 

  • kui suur on puhastatavate akende pind
  • kas on vajadus tõstuki või tellingute rentimiseks
  • kas aknad on kruvikeerajaga lahtivõetavad või ei ole selleks vajadust (lahtikruvitavate akende puhul kulub suurem osa ajast monteerimistöödele mitte pesemisele)

 

Miks SPS Grupp?

Oleme 15 tegutsemisaasta jooksul pesnud sadu tuhandeid ruutmeetreid aknaid ja fassaadi pindasid. Pakume kliendile kindlustunnet, sest teeme oma tööd hästi ja usaldusväärselt. Kasutame oma töös uuemaid puhastusvahendeid ja tarvikuid. Korraldame oma töötajatele regulaarseid koolitusi tagamaks parim teenuse kvaliteet. Oleme klientide suhtes tähelepanelikud ning pakume välja lahendusi enne probleemide tekkimist. Hindame meeskonnatööd ning pidevat õppimist kogemusest, et pakkuda innovatiivset ning kvaliteetset teenust.

 

Küsi pakkumist!

Usalda akende pesu SPS Grupi hoolde, küsi hinnapakkumist! 

 

Akende pesu loob selge väljavaate

Töökorraldus ja sertifikaadid

Loe lisaks meie töökorraldusest ja sertifikaatidest

Akende pesu hinnapakkumist küsi meie müügiosakonnast

Soovite hinnapakkumist?

Palun võtke ühendust meie müügiosakonnaga

Akende pesu tulemus on oluline kõigile

Miks SPS grupp

Puhastusteenuste alal oleme Eestis kolmandad.