Akende pesu

 

Regulaarne akende pesu tagab puhtad aknad, mis loovad teie kodule või ärihoonele esindusliku välimuse. Soovitame aknapesu teostada vähemalt kaks korda aastas, sest siis ei jõua akna välipindadele suurt mustust koguneda ja akende pesemine on igal korral palju lihtsam.

 

Akende pesemist saab välitingimustes teostada kuni -5 °C temperatuurini. Et tulemus oleks parim, soovitame aknapesu teostada kuival ja soojemal aastaajal, kui väljas on juba plusskraadid. Teostame akende pesu korteris, majas, büroohoones või teistel äriobjektidel.

Mida teenus sisaldab?

Akende pesemine sisaldab endas klaaspinna ja aknaraami puhastust ning aknalaua pesemist. Akende pesemisel kasutatakse spetsiaalseid akende puhastus- ja abivahendeid, mis tagavad kiire töö ning akende maksimaalse puhtuse ja kvaliteedi.

Millest sõltub teenuse hind?

Akende pesu ruutmeetri hind kujuneb järgmiselt:

 

 • kui suur on puhastatavate akende pind
 • kas on vajadus tõstuki või tellingute rentimiseks
 • kas aknad on kruvikeerajaga lahtivõetavad või ei ole selleks vajadust (lahtikruvitavate akende puhul kulub suurem osa ajast monteerimistöödele mitte pesemisele)

Milliseid andmeid peaksid teadma aknapesu tellimisel?

 • Akende kogus ja mõõt.
  Lugege üle kõik oma aknad. Seejärel otsige välja mõõdulint ja mõõtke aknad raami äärest raami ääreni. Akende pesu ei tähenda ju ainult klaaspinna pesu. Seetõttu on vaja mõõtu raamist – raamini.

 

 • Kas soovite aknaid pesta ühelt või kahelt poolt.
  Kui olete oma akende pindala kokku saanud siis tasub mõelda kas soovite vaid välipesu. Kui soovite ka sisepesu peaksite aknapinna korrutama kahega. Puhastusettevõtted arvestavad oma kalkulatsioonides siiski pindalaga, mida tuleb pesta. Kui pesu on vaid ühelt poolt siis on ruute ka ju poole vähem. Levinud on see et üks kord aastas (enamasti kevadel) lastakse aknaid pesta mõlemalt poolt ja üks kord (sügisel)vaid väljast

 

 • Kas Teil on vanad või uued aknad.
  Paljud vanad aknad olid/on veel neljakordsed. Kui Teil on sellised aknad, siis tuleb akende pind korrutada suisa neljaga. Oluline on ka teada kuidas aknad lahti käivad. Kas need on kruvitavad või mingit muud moodi avatavad. Kui aknaid ei ole ammu lahti kruvitud siis oleks hea seda ettevõttele öelda. Vahel juhtub ka seda et kruvid on nii kinni roostetanud et aknad ei tulegi lahti.

 

 • Kui kõrgel aknad asuvad ja kas kõik aknad avanevad.
  Kui aknad käivad lahti, siis ei ole üldiselt kõrgus väga oluline. Lahtikäivaid aknaid saab edukalt pesta ise toas olles (kui ei ole muidugi tegemist väga suuremõõtmeliste akendega) Kui mõni aken aga ei avane, siis on oluline teada kui kõrgel see asub. Kuni 2 korruse aknani pääseb aknapesija tavaliselt redeliga aga kui aken asub juba kõrgemal, siis on vaja tõstuki abi.

Üldiselt saab telefoni teel koostada vaid esmase pakkumise. Kui Teil on olemas eeltoodud info, siis võite hakata helistama/kirjutama. Kuid täpsema pakkumise saamiseks peaksite kindlasti arvestama ettevõtte esindaja külaskäiguga. Kohapeal saab ettevõtte esindaja aknad üle vaadata ja seejärel saate olla kindlad et Teie akende pesuks koostatakse ka täpne pakkumine, kus on arvestatud kõikide Teie akende iseärasustega.

Miks SPS Grupp?

Oleme 15 tegutsemisaasta jooksul pesnud sadu tuhandeid ruutmeetreid aknaid ja fassaadi pindasid. Pakume kliendile kindlustunnet, sest teeme oma tööd hästi ja usaldusväärselt. Kasutame oma töös uuemaid puhastusvahendeid ja tarvikuid. Korraldame oma töötajatele regulaarseid koolitusi tagamaks parim teenuse kvaliteet. Oleme klientide suhtes tähelepanelikud ning pakume välja lahendusi enne probleemide tekkimist. Hindame meeskonnatööd ning pidevat õppimist kogemusest, et pakkuda innovatiivset ning kvaliteetset teenust.

 

Küsi pakkumist!

Võta meiega ühendust ja küsi hinnapakkumist!

 

Töökorraldus ja sertifikaadid

Loe lisaks meie töökorraldusest ja sertifikaatidest

Akende pesu hinnapakkumist küsi meie müügiosakonnast

Soovite hinnapakkumist?

Palun võtke ühendust meie müügiosakonnaga

Akende pesu tulemus on oluline kõigile

Miks SPS grupp

Puhastusteenuste alal oleme Eestis kolmandad.