Tänavakivi pesu ja hooldus

Tänavakivi pesu ja hooldus tagab viisaka ja meeldiva mulje majast ning sellle väliterritooriumist. Tänavakivide pesu käigus puhastame tänavakivid, trepid, platsid, parklad, liikumisteed ja kõnniteed. Tänavakivide pesu ja hooldamine peaks toimuma vähemalt iga paari aasta tagant, et tagada kivipindade ilus välimus ning maksimaalne kasutusiga.

Miks valida SPS Grupp?

Tänavakivide pesu ja hooldus on tüütud ning ajakulukad ning soovitame need jätta professionaalide hoolde, kes sellelaadseid puhastustöid igapäevaselt teevad. SPS Grupp on oma ala spetsialist ning omab professionaalseid puhastusvahendeid, millega teostatakse tänavakivide puhastus ning umbrohu eemaldamine kiirelt ja korralikult.

Tänavakivi pesu ja hooldus etapid

Koos kliendiga selgitame välja kivipinna puhastuse ja selle hoolduse vajaduse ning juhime tähelepanu ka kõige pisematele detailidele, kuidas klient saaks oma tellitud teenusest maksimaalse tulemuse. Peale objekti külastust ja ülevaatust teeme kivipindade pesule konkreetse hinnapakkumise.

Paljud kivipinnad on soodsad kasvualad samblike ja umbrohu tekkeks. Samblike tekkega määrdub ka kivi, mis aja möödudes vajab survepesu ja puhastust. Töödega alustades tuleb esmalt eemaldada umbrohi ja sammal, mille jaoks on olemas professionaalsed puhastusmasinad ning peale seda tuleks kivipinnad pesta, kaitsta ja hooldada.

Peale tänavakivide puhastamist

Peale tänavakivi pesu ja töötlust soovitame täita vuugivahed peenliivaga. Kui tänavakivi vuuke uuesti ei täideta, siis on oht, et kivid hakkavad liikuma ja see kahjustab suure tõenäosusega sõiduteed.

 

Soovitame kasutada kahte erinevat fraktsiooni: 0,0-2,0 mm ja 3,0-6,0 mm. Liiv tuleb laiali ajada harjaga ning kontrollida, et vuuk oleks ääreni täitunud. Siinkohal soovitame jätta tänavakivile õrna kihi liiva, sest tuul ning vihm aitavad liival tiheneda. Liivatamist teostatakse tavapäraselt järgmisel päeval, sest vuugivahed peavad olema kuivad.

Peale liivaga täitmist utiliseerime võimalikud samblad ja muda ning transpordime need jäätmejaama.

Tänavakivi pesu ja hooldus lisateenus

Lisateenusena kaitseme puhastatud kivipinnad, mis aitab hoida edaspidi pinnad puhtad ja hea väljanägemisega.

Küsi hinnapakkumist!

Võta meiega ühendust ja küsi hinnapakkumist!

Tänavakivi pesu ja hooldus tõstab kinnisvara väärtust

Töökorraldus ja sertifikaadid

Loe lisaks meie töökorraldusest ja sertifikaatidest

Tänavakivi pesu ja hooldus hinnapakkumist küsi meie müügiosakonnast

Soovite hinnapakkumist?

Palun võtke ühendust meie müügiosakonnaga

Akende pesu tulemus on oluline kõigile

Miks SPS grupp

Puhastusteenuste alal oleme Eestis kolmandad.