Fassaadipesu

Fassaadipesu annab hea ja ilusa väljanägemise kinnisvarale, kuid ka säilivuse aastateks.

Maja fassaadile koguneb erinevaid mustuseliike, mida ei suuda tavapäraste vahendite ja oskustega maha pesta ning isegi peale maha pesemist tekivad need kergesti uuesti.

Ohud, mis meid varitsevad on erinevad ning kõiki fassaade ei saa puhastada ühtemoodi: kivi-betoon-metall-puit-plastikfassaadid vajavad kõik erinevat lähenemist puhastamisel ning seal annab head lisatulemust kuumavee survepesu. Puhastatavad fassaadid – krohv, puit, kivi ja plekkfassaadid.

Tihti on ka vaja kasutada töödel tõstetehnikat, kui ka kuumavee survepesureid, mis võivad oskamatute töötajate ja töövõtete puhul rikkuda ilusa fassaadi sootuks ning fassaadipesu läheb lõpuks kallimaks kui fassaad ise.

Fassadipesu – kuidas ja miks vajab puhastamist

Fassaadipesu tuleks korrapäraselt teha iga 4 kuni 5 aasta tagant. Pesu vajab tihti töötlust sobivate kemikaalidega kui ka kuumavee survepesu mis eemaldavad teatud liiki fassaadidele kogunenud mustust- mõned näited mustusest: vetikad ja seenelised mille koosmõjul tekivad rohekad – hallikad laigud ja alad fassaadidele, tavapärane tolm ja mustus.

Inimtegevusest tekkiv määrdumine ja grafiti. Lisaks mõjutab mustuse ja vetikate levikut maja asukoht ja päiksevalgus mis on fassaadidele kahjulikud oma UV kiirgusega.

Fassaadipesu pikendab fassaadi eluiga ning säilivust. Pesemine vajab peale pesemist kaitsetöötlust, mis ei lase fassaadile tekkida nii kiiresti vetikate ja seeneliste kolooniat.

Fassaadipesu kasutatakse ka eeltööna ennem fassaadide värvimist ja puhastamist.

Ühtlasi mainime ära, et mida tumedam on fassaad seda paremini paistab sealt välja ka mustus ja tolm. Seega tuleb ja on ühtlasi mõistlik tumedamat fassaadi puhastada tihedamalt kui heledat fassaadi.

Toome välja viis põhjust, miks tuleks tellida fassaadipesu ja puhastus oma ala professionaalidelt:

Fassaadipesu ja usaldusväärsus

Fassaadipesu ja puhastamine sõltub materjali tüübist, millest fassaad on valmistatud. Peaksite palkama kogemustega professionaalse ettevõtte, mis on spetsialiseerunud fassaadide puhastamisele. Tagame, et kasutame teie hoone jaoks õigeid puhastusvahendeid ja seadmeid ja seetõttu ei kahjusta puhastusprotsess teie hoone fassaadi. Ühtlasi arvestame sellega, et hoone ümbrus jääks ka pärast fassaadipesu ja puhastamist korda.

Kõrgekvaliteediline fassaadipesu

Meie töötajatel on puhastamise alal vajalik väljaõpe ja pikaaegsed teadmised. Lisaks tunneme turu uuemaid puhastusvahendeid ja muid tipptasemel uuendusi. Seetõttu pakume teile oma meeskonnaga kõrge kvaliteedilist fassaadipesu ja puhastamise teenust.

Kogemused

Oleme puhastustöid töid teinud üle 15 aasta. Oleme puhastanud tuhandeid ruutmeetreid fassaade ja sellepärast teame, mida kliendid meilt ootavad ja millise tulemuse kinnisvara puhastamine annab.

Konkurentsivõimeline hinnakujundus

Teeme teile alati pärast objektikülastust hinnapakkumise, kuhu ei ole peidetud varjatuid kulutusi. Kuna oleme fassaadide puhastust teinud aastaid siis saame omalt poolt kinnitada, et meie hinnad on konkurentsivõimelised.

Tähelepanelikud ja usaldusväärsed töötajad

Koolitame oma pikaaegseid töötajaid järjepidevalt, et tagada klientidele hea ja korralik puhastusteenus.

Fassaadipesu tõstab kinnisvara väärtust

Töökorraldus ja sertifikaadid

Loe lisaks meie töökorraldusest ja sertifikaatidest

Fassaadipesu hinnapakkumist küsi meie müügiosakonnast

Soovite hinnapakkumist?

Palun võtke ühendust meie müügiosakonnaga

Akende pesu tulemus on oluline kõigile

Miks SPS grupp

Puhastusteenuste alal oleme Eestis kolmandad.