Ehitusprahi äravedu

 

Kui Te olete töövõtja või vara omanik, kes soovib tellida ehitusprahi äravedu – olete leidnud meie näol spetsialiseerunud professionaalid. SPS Grupp töötab töövõtjatega üle Eesti, et korraldada erinevat liiki ehitusjäätmete äravedu. Olgu tegemist ärihoonega või elumajaga, teame, kuidas eemaldada ehitusjäätmed ja prügi kiirelt ja tõhusalt.

 

Ohtlike ehitusjäätmete äravedu

Ohtlikud ehitusjäätmed tuleb eemaldada vastutustundlikult ning ehitusprahi äravedu peab olema turvaline. Jäätmete äravedu peab olema kiire, tõhus ja mitte ohustama Teie või Teie töötajate tervist. Ehitusprügi ning ohtlikud materjalid nagu värvid, lahused, pestitsiidid ja patareid, mis võivad sisaldada kemikaalide jälgi, tuleb kokku koguda töövõtjal, kellel on Keskkonnaameti poolt väljastatud jäätmehalduslitsents. Töövõtja kohustus on kogu protsessi eest vastutada ning täita vajalik paberimajandus, mis on protseduuriga seotud. Vastasel juhul võivad lisanduda trahvid ja karistused.

 

Ehitusprahi äravedu kinnistult

Ärge laske oma ehitusplatsil koguneda ehitusprahil ja segadusel. Samuti ei tasu segaduse koristamist jätta viimasele päevale. Ehitusjäätmete vedu on soovituslik korraldada ära juba enne suurema jäätmehulga teket.

 

Eghitusprahi äravedu – hind

Ehitusprahi äravedu, selle hind sõltub prügi hulgast ja sellest, mis tüüpi jäätmetega on tegu. Alati on parem veenduda, et töö on tehtud korrektselt, mitte odavalt ja lohakalt, mistõttu tasub teenus tellida professionaalide poolt.

 

Küsi hinnapakkumist!

Koostöös SPS Grupiga saab ehitusprügi ära veetud kerge vaevaga. Küsi hinnapakkumist! 

 

Miks SPS Grupp?

SPS Grupi jaoks on ohutus kõige olulisem prioriteet. Kontrollime, et töötajatel on õiged seadmed ning kaitsevarustus töö turvaliseks ja ohutuks tegemiseks.

 

Meie meeskond on valmis eemaldama ehitusjäätmetega seotud probleemid, mis on osaks ehitustöö, lammutuse ja rekonstrueerimise juures. Oleme investeerinud palju inimestesse ja seadmetesse, et vastata Teie nõudmistele ehitusprahi jäätmetega seoses.

 

Võta meiega ühendust ja küsi hinnapakkumist!

 

Ehitusprahi äravedu teeb töömaa puhtaks

Töökorraldus ja sertifikaadid

Loe lisaks meie töökorraldusest ja sertifikaatidest

Ehitusprahu äravedu algab soodsast hinnapakkumisest

Soovite hinnapakkumist?

Palun võtke ühendust meie müügiosakonnaga

Ehitusprahu äravedu on kõigile oluline

Miks SPS grupp

Puhastusteenuste alal oleme Eestis kolmandad.