PVC- ja linoleumpõranda hooldus ning puhastus

PVC- ja linoleumpõrandate põrandakatete erisused ja hooldamine

Erisuguste põrandakatte materjalide puhul on oluline teada, missuguseid põrandahooldusaineid ning töötlemisviise parima resultaadi saavutamiseks kasutada. Mõnes toas(ruumis) on vahatamine absoluutselt välistatud. Riietusruumides, kus on ka dušširuum või saun, võib vahatatud põrand niiskuse tõttu libedaks muutuda ja põhjustada õnnetusi. Tuleb silmas pidada, et heledat tooni PVC- ja linoleumpõrandad nõuavad regulaarsemat hooldust kui tumedamad põrandad.

PVC - põrandakate on vastupidav ja kompaktse pealispinnaga tehiskate, mis on püsiv ja kulumiskindel kemikaalide kasutamisel, samuti kannatab ta suurepäraselt niiskust. Linoleum aga ei kannata tugevatoimelisi kemikaale, kuna on looduslik materjal. PVC-ja linoleumpõrandate hooldamisel on olulilne järjepidevus ning hooldusvahendite veatu valik. PVC-ja linoleumpõrandaid kaitstakse kulumise eest süvapesu ja vahatamisega üks kuni neli korda aastas olenevalt kasutuse intensiivsusest.

PVC- ja linoleumpõrandate põrandakatete töötlemine

Olenemata igapäevasest põranda hooldamisest kulub vahakiht käidavatel põrandatel mitteühtlaselt- seinaäärne koht kulub vähem kui põranda keskmine osa ja käiguteed. Kulunud ning mustaks mineva vahakihi uuendamiseks eemaldadakse vana vaha kogu põrandalt ekstra selleks ettenähtud puhastusvahendiga ning kaetakse PVC või linoleumpõrand uue vahakihiga. Hea resultaadi saavutamiseks soovitame põrand katta vähemalt kahe või kolme vahakihiga, et põrand kauem vastu peaks. Sõltuvalt käidavusest on soovitatav PVC või linoleumpõrandate vahatamist teostada vähemalt iga poole aasta tagant. Põranda hoolduseks kasutatakse spetsiaalset põrandahooldusmasinat (taldlihvijat) ja veeimurit, kuhu imutakse must vesi.

PVC- ja linoleumpõrandate hooldamiseks tarvitatakse spetsiaalset põranda tüübile mõeldud keemiat, mis garanteerib ka puhtuse. Pärast süvapesu kaetakse põrand vastavalt põranda tüübile kaitsevahaga
Tänu PVC- ja linoleumpõrandate regulaarsele hooldusele kiirenevad igapäevased hooldustööd ja kahanevad koristuskulud. Põranda süvapesu ja kaitsevahatamist on soovituslik teostada uuele põrandale vahetult pärast ehitusjärgset või remondijärgset suurpuhastust eelnevalt ruumi tarvitusele võtmist.

PVC- ja linoleumpõrandate igapäevane hooldus

PVC- ja linoleumpõrandad on väliselt sarnased, kuid nende koostis ja hooldus erinev. Igapäevast puhastust teostatakse mõlema puhul sarnaste töövahendite, kuid erinevate töövõtetega.

  • PVC põranda puhul kasutatakse märgpuhastusmeetodit
  • Linoleumpõranda puhul kasutatakse õrn-niisket meetodit.

Tegemist on kaasaegse infoga PVC- ja linoleumpõrandate puhastuste ja hoolduse kohta tänapäeval.

 

Hinnapäring

Kliendid meist

Soovin põranda vahatamise pakkumist

Nimi
E-mail jai telefon *
Pinna suurus (m2)
Asukoht
Muu info
Kontrollkood
Sisestage sümbolid, mida näete pildil. See on vajalik spämmirobotite vältimiseks | Kuva uus kood

Silver Bakhoff

puhastuse ja kinnisvarahoolduse müügikonsultant

 "Teen sulle kindlasti parima pakkumise"

Kvaliteet

Töö kvaliteeti ja tulemuselikkust ei taga ainuüksi seadmed ja professionaalsed hooldusvahendid vaid eelkõige personal, kes neid käsitseb. Kvaliteet tähendab meile kindlaid tööpõhimõtteid - täpsus, kiirus ning kommunikatsioon. Kui kliendisuhe põhineb efektiivsel kommunikatsioonil, siis möödarääkimised on välistatud.

Puhastusteenuse hinnad

Ükski arst ei saa ravida enne, kuni pole patsienti näinud. Iga töö hind kujuneb sõltuvalt tööde mahust ja eripärast, mis tuleb eelnevalt kliendiga läbirääkida.

Miks meie?

Meie parimaks usalduse tunnustuseks on Äripäeva koostatud edetabel, mille järgi oleme Eestis oma tegevusalal kolmandad