Põrandate paigaldamine, põrandate lihvimine

Erinevate parkettmetarjalide paigaldus ning pindade ettevalmistus.

  • Puitpõrandakatete paigaldus - paigaldame nii laudpõrandat, liistparketti, laminaatparketti kui ka laudparketti.
  • Vanade puitpõrandate taastamine, lihvimine - vanadelt värvitud või lakitud põrandatelt laki või värvi eemaldamine, lihvimine ja vastavalt soovile kas õlitamine või lakkimine.
  • Uute puitpõrandate lihvimine ja viimistlus - uute varem lihvimata ja viimistlemata põrandate lihvimine ja vastavalt soovile kas õlitamine või lakkimine.
  • Puitpõrandate hooldus - lakitud põrandate kaitsevahatamine õlitatud põrandate hooldusõlitamine või vahatamine vastavalt vajadusele.

Miks valida puitpõrand?

Kerge hooldada 

Tänapäeval on puitpõrandate hooldamine lihtne. Uut tüüpi põrandalakid ja -õlid vähendavad põranda määrdumist, nii et see vajab lisaks regulaarsele tolmupühkimisele ja tolmuimejaga koristamisele vaid mõnikord professionaalsete puitpõrandate puhastus- ja hooldusainete kasutamist. Sinu põrandale kõige sobivama puhastusvahendi oskab soovitada puitpõrandate spetsialist.

Keskonnasõbralikkus 

Puitpõrand on keskkonnasõbralik, kuna ta on naturaalne resurss, mis on nii uuenev kui ümbertöödeldav. Paljud esivanemate vanad laevad, puitmajad, laudad ning teised puitelemendid on sageli leidnud endale uue elu kaasaegsete puitpõrandatena. Kuna puit ei kogu tolmu ega teisi allergeene, nõustuvad paljud ülemaailmsed terviseassotsiatsioonid, et puitpõrandad on täiuslik valik tervislikku kodusse. 

Põrandate tüübid

Laminaatparkett-kiudmaterjalist pressitud põrandakate, mille pinnakiht ei ole puit vaid tehismaterjal millele on trükitud puidumuster. Muuseas aluskihiks olev pressitud kiudmaterjal on enamasti valmistatud saepurust, mis tähendab, et see paisub ja kahaneb niiskuse muutudes nagu tavaline puit!

Põrandalaud- massiivne e. ühest puidutükist valmistatud laud, millel punn ja soon on külgedel, sageli ka otstes. Okaspuu lauad on enamasti pikemad (2-5m), lehtpuulauad lühemad (1-3)

Mosaiikparkett- liistparkett, mis laotakse juba tehases või paigaldamise käigus keerukamatesse mustritesse. Sisaldab tihti väga erineva pikkusega detaile.

Spoonparkett- mitmekihiline kokkuliimitud 'põrandalaud', mille pealmise kihi moodustab väga õhuke väärispuu kiht (umbes 1mm). Tulenevalt sellest lihvimisvõimalus sisuliselt puudub ja kasutusiga ei ole võrreldav massiivse põrandalauaga.’

 

 

Hinnapäring

Kliendid meist

Soovin põranda paigaldamise pakkumist

Nmi
E-mail või telefon *
Pinna suurus ( m2 )
Asukoht
Muu info
Kontrollkood
Sisestage sümbolid, mida näete pildil. See on vajalik spämmirobotite vältimiseks | Kuva uus kood

Janar Pops

eripuhastustööde ja kinnisvara korrashoiu müügikonsultant

"Teen sulle kindlasti parima pakkumise". 

Kvaliteet

Töö kvaliteeti ja tulemuselikkust ei taga ainuüksi seadmed ja professionaalsed hooldusvahendid vaid eelkõige personal, kes neid käsitseb. Kvaliteet tähendab meile kindlaid tööpõhimõtteid - täpsus, kiirus ning kommunikatsioon. Kui kliendisuhe põhineb efektiivsel kommunikatsioonil, siis möödarääkimised on välistatud.

Puhastusteenuse hinnad

Ükski arst ei saa ravida enne, kuni pole patsienti näinud. Iga töö hind kujuneb sõltuvalt tööde mahust ja eripärast, mis tuleb eelnevalt kliendiga läbirääkida.

Miks meie?

Meie parimaks usalduse tunnustuseks on Äripäeva koostatud edetabel, mille järgi oleme Eestis oma tegevusalal kolmandad