Suitsu- ja tulekahjustuste puhastamine

SPS Grupp OÜ teostab laiaulatuslikke suitsu- ja tulekahjustustega seotud puhastusprojekte, sh uue sisekujunduse ja taastamise teenuseid. Meie tegevusaastate jooksul on SPS Grupp OÜ teostanud ulatuslikke suitsu- ja tulekahjustuste programme erinevatele ettevõtetele. Meie tegevus hõlmab tööd suitsu- ja tulekahjustustega tehastega, kaubaladudega, tehase ruumidega, garaažidega, töökodadega, jaemüügipunktidega, köökidega, tootmisaladega, pubidega, restoranidega, kodude ja kontoritega.

Meie teenused sisaldavad tulekahju poolt kahjustatud varude, kaupade või sisustuse puhastamist ning inventari, seadmete, tehaste ja pindade taastamist, kui see on võimalik.

SPS Grupp OÜ-s mõistame terve rida küsimusi, mis on seotud tulekahju tagajärgedega, suitsu- ja tule kahjustustega pinnale, keemiliste protsessidega, mis võivad kahjustada ja saastada pinda, kui püütakse tule- ja suitsu tekitatud kahjustusi likvideerida.

Tule- ja suitsukahjustustega keskkonnad on väga ohtlikud, kuna neis võib olla palju mürkaineid ja seetõttu on tutvumine nende objektidega lähemalt on väga oluline.

Objekti ülevaatus ning sellega seonduvad kulud

SPS Grupp OÜ teostab mistahes tööde puhul alati objekti ülevaatuse. Seejärel koostatakse koostöös kliendiga „Tööde graafik”, et anda vajadusel soovitusi ning koostada tellimustööde graafik. Tööde graafiku põhjal on võimalik fikseerida tööde põhimaksumus ning selles on kindlalt määratletud erinevad tööde piirangud ilma varajatud lisadeta ning mistahes erandid määratletakse selgelt.

Kõik täiendavad puhastusega seotud esemed, mis ei ole määratletud või millega vaatluse ajal ei ole kokku lepitud, hinnatakse individuaalselt, taas põhmaksumuse baasil.

Miks kasutada meie teenust, kui tegemist on ainult puhastustöödega?

Kui sageli oled kokku puutunud töövõtjaga, kes tuleb objektile ilma sobiva dokumentatsioonita või selgete juhisteta, kellel pole sobivaid seadmeid ega korrektseid kaitsevahendeid tööks. Lubame teile, et teostame sulle vajalikud tööd turvaliselt, professionaalselt ja efektiivselt, hea juhtimise ja järelvalvega.

Tegemist on kaasaegse infoga suitsu- ja tulekahjustuste puhastusteenuste kohta tänapäeval.

 

Hinnapäring

Kliendid meist

Soovin teie pakkumist

Nimi
Asukoht
Pinna suurus (m2)
Teie konakt *
Muu info
Kontrollkood
Sisestage sümbolid, mida näete pildil. See on vajalik spämmirobotite vältimiseks | Kuva uus kood

Silver Bakhoff

puhastuse ja kinnisvarahoolduse müügikonsultant

"Teen Sulle kindlasti hea pakkumise".

Kvaliteet

Töö kvaliteeti ja tulemuselikkust ei taga ainuüksi seadmed ja professionaalsed hooldusvahendid vaid eelkõige personal, kes neid käsitseb. Kvaliteet tähendab meile kindlaid tööpõhimõtteid - täpsus, kiirus ning kommunikatsioon. Kui kliendisuhe põhineb efektiivsel kommunikatsioonil, siis möödarääkimised on välistatud.

Puhastusteenuse hinnad

Ükski arst ei saa ravida enne, kuni pole patsienti näinud. Iga töö hind kujuneb sõltuvalt tööde mahust ja eripärast, mis tuleb eelnevalt kliendiga läbirääkida.

Miks meie?

Meie parimaks usalduse tunnustuseks on Äripäeva koostatud edetabel, mille järgi oleme Eestis oma tegevusalal kolmandad