Majahoidja teenus, kojamehe teenus

Majahoidja teenus on suunatud enamikult eramajade, kui ka büroohoonete omanikele.

Majahoidja, kojamehe ülesanded

Majahoidja ülesandeks on igapäevase välisterritooriumi ja trepikodade korrashoid, samuti kuulub majahoidja ülesannete hulka lipu heiskamine vastavalt kehtivale korrale, suvel vajadusel muru niitmine , sügisel lehtede riisumine , lendprahi korjamine ja talvel lume rookimine ning majaesine libedusetõrje.

Kui tihti?

Majahoidja hooldab objekti vastaval kliendi soovile kordi kuus. Töid oleme valmis teostama nii käsitsi kui ka mehhaniseeritult, sõltuvalt objekti suurusest. Meie lepingulistele klientidele pakume võimalust kasutada SPS Grupp haljastusosakonna nõuandeid majaümbruse kujundamisel. Teenusele pakume juurde lume äravedu, eraldi tellimisega.

 

Hinnapäring

Kliendid meist

Soovin majahoidja teenust

Nimi
E-mail või telefon *
Asukoht
Info objekti kohta
Kontrollkood
Sisestage sümbolid, mida näete pildil. See on vajalik spämmirobotite vältimiseks | Kuva uus kood

Silver Bakhoff

puhastuse ja kinnisvarahoolduse müügikonsultant

 "Teen kindlasti Sulle hea pakkumise."

Kvaliteet

Töö kvaliteeti ja tulemuselikkust ei taga ainuüksi seadmed ja professionaalsed hooldusvahendid vaid eelkõige personal, kes neid käsitseb. Kvaliteet tähendab meile kindlaid tööpõhimõtteid - täpsus, kiirus ning kommunikatsioon. Kui kliendisuhe põhineb efektiivsel kommunikatsioonil, siis möödarääkimised on välistatud.

Puhastusteenuse hinnad

Ükski arst ei saa ravida enne, kuni pole patsienti näinud. Iga töö hind kujuneb sõltuvalt tööde mahust ja eripärast, mis tuleb eelnevalt kliendiga läbirääkida.

Miks meie?

Meie parimaks usalduse tunnustuseks on Äripäeva koostatud edetabel, mille järgi oleme Eestis oma tegevusalal kolmandad