Kaubaladude ja tootmishoonete hoolduskoristus

Ettevõte SPS Grupp OÜ pakub laias ulatuses kaubaladude hoolduskoristust nii väikestele kui ka suurtele ettevõtetele. Meie klientideks on erinevad jahe-ja külmlaod ning tavatingimustele vastavad logistikalaod. Oleme pikaajalisemas koostöös paljude Eestis juhtival kohal olevate värske kauba ning tavakauba import –ja eksportijatega.

Suured kaubalaod on paljude ettevõtete jaoks olulised ja seega kujuneb vastutus nende ruumide koristuse eest oluliseks osaks ka nende ettevõtjate igapäevases elus. Tootjate, hulgimüüjate, eksportijate ja mistahes äride jaoks, kus on oluline kaupade lahtiselt hoidmine on vajalik ka nende kaupade ladustamine. Kaubaladude hoolduskoristus on nõudlik töö, kuna tegemist on suurte ehitistega, mis on märkimisväärselt kõrged ja puhastatavad pinnad on seetõttu suured.

Kui Te palkate lattu koristustöid teostama puhastusettevõtte, ei pea Te muretsema puhastustööde korraldamise eest. See tähendab, et saate täielikult keskenduda oma ettevõtte kasumi teenimisele.

Lao puhastamisega seotud küsimuste puhul võtke palun ühendust meie ekspertidega sellel alal.

 

Hinnapäring

Kliendid meist

Soovin teie pakkumist

Nimi
E-mail/Telefon *
Asukoht
Pinna suurus ( m2 )
Töötajate arv
ligikaudne arv
Põrandakatte materjal
Laopinna iseloomustus
Kontrollkood
Sisestage sümbolid, mida näete pildil. See on vajalik spämmirobotite vältimiseks | Kuva uus kood

Janar Pops

eripuhastustööde ja kinnisvara korrashoiu müügikonsultant

 

Kvaliteet

Töö kvaliteeti ja tulemuselikkust ei taga ainuüksi seadmed ja professionaalsed hooldusvahendid vaid eelkõige personal, kes neid käsitseb. Kvaliteet tähendab meile kindlaid tööpõhimõtteid - täpsus, kiirus ning kommunikatsioon. Kui kliendisuhe põhineb efektiivsel kommunikatsioonil, siis möödarääkimised on välistatud.

Puhastusteenuse hinnad

Ükski arst ei saa ravida enne, kuni pole patsienti näinud. Iga töö hind kujuneb sõltuvalt tööde mahust ja eripärast, mis tuleb eelnevalt kliendiga läbirääkida.

Miks meie?

Meie parimaks usalduse tunnustuseks on Äripäeva koostatud edetabel, mille järgi oleme Eestis oma tegevusalal kolmandad