Mis tähendab 100% garantii?

SPS Grupp OÜ on esimene puhastusfirma Eestis, kes pakub oma klientidele 100% rahulolu garantiid. Suudame tagada puhastusteenuse maksimaalse kvaliteedi. Töövahendid ja puhastusained vastavad ISO 9000 kvaliteedistandardile. 2011 aasta oktoobris valminud kliendirahulolu uuringust selgub, et kliendid hindavad meie puhastasteenuse  ja puhastusteeninduse kvaliteeti kõrgelt. Meie ettevõtte südameks on töötajad, kes on läbinud erialased puhastuskoolitused ja omandanud vastavad kutseoskused.

Kliendid räägivad

Kliendid räägivad

Kasutame SPS Grupp OÜ teenuseid juba aastaid ning oleme teenusega rahul. Kokkulepitu kehtib, hinnapoliitika sobib, personal on asjatundlik ja abivalmis. Usaldusväärne koostöö on aidanud lahendada ka raskemadki olukorrad. Meie jaoks sujub kõik suurepäraselt. Kindlasti soovitan SPS Grupp OÜ-d ka teistele, kes vajavad puhastusteenuseid.

 

Kadri Sõrmus
EESTI LIIKLUSKINDLUSTUSE FOND MTÜ Personalijuht

 

Viimati blogis

Soovitused talviseks aknapesuks

 

Tavaliselt pestakse aknaid kaks korda aastas – kevadel ja sügisel. Kui aga talvepäike taevas särama hakkab, siis on näha et ilmselgelt on seda vähe. Päikese käes on kohe näha kui mustad on tegelikult aknad. Mida siis teha?

 

Kvaliteedijuhtimine

ISO 9001 ja ISO 14001

SPS Grupp OÜ juhtimissüsteem vastab rahvusvaheliselt tunnustatud kvaliteedijuhtimissüsteemi standardi ISO 9001 ja keskkonnajuhtimissüsteemi standardi ISO 14001 nõuetele.

ISO 9001 standardi põhimõtete rakendamine aitab tõsta SPS Grupp OÜ´s töö tulemuslikkust kliendikesksuse, protsessikeskse ja süsteemse juhtimise, inimeste kaasamise, süsteemi pideva parendamise ja faktidel põhineva otsustamisprotsessi läbi. Sertifitseeritud tegevusalad: kinnisvara hooldamine ja haldamine, Jäätmekäitlus, haljastus- ja heakorratööd, hoolduspuhastustööd -ja eripuhastustööd.

ISO 14001 standard määratleb nõuded keskkonda mõjutavate toodete, tegevuste ja teenustekindlaksmääramiseks, ohjamiseks ja jälgimiseks, samuti kogu süsteemi juhtimiseks ja täiustamiseks.

SPS Grupp OÜ juhtimissüsteem on tunnistatud Bureau Veritas, Rahvusvaheline Juhtimissüsteemide Audiitorite poolt vastavaks kvaliteedijuhtimissüsteemi standardite ISO 9001 ja keskkonnajuhtimissüsteemi standardite ISO 14001 nõuetele. iso sertifikaat