Kodukoristus - nii regulaarne kui ühekordne

Kui Te vajate sise- või väliskoristust, et värskendada oma kodu, saame Teid sellega kindlasti aidata. Meie sise- ja väliskoristus on mugav kõikidele klientidele, kes vajavad puhastust kas ühekordselt või regulaarselt.

Meie sise- ja välispuhastuse teenused sisaldavad:

Sissepääsuala: Välisukse puhastamine, lülitite puhastamine, põrandaliistude puhastamine, vaiba tolmuimejaga puhastamine ja põranda pesemine.

Köök: Ukse puhastamine, lülitite puhastamine, nõudepesu, pliidi puhastamine, mikrolaineahju sisemine ja väline puhastus, ahju sisemine ja väline puhastus, valamu puhastamine, külmkapi sisemine ja väline puhastamine, köögikappide väline puhastamine, kõikide pindade puhastamine, pesumasina puhastamine, nõudepesumasina puhastamine, akna sisemine pesu ja aknalaudade puhastamine, vaiba tolmuimejaga puhastamine,vajadusel põrandapesu.

Elutuba:Ukse puhastamine, lülitite puhastamine, põrandaliistude puhastamine, peeglite puhastamine, laua puhastamine, tolmu võtmine kõikidelt pindadelt, sisemiste akende ja aknalaudade puhastamine, vaiba puhastamine tolmuimejaga,vajadusel põrandapesu.

Magamistoad: Ukse puhastamine, lülitite puhastamine, põrandaliistude puhastamine, peeglite puhastamine, tolmu võtmine kõikidelt pindadelt, sisemiste akende ja aknalaudade puhastamine, vaiba puhastamine tolmuimejaga,vajadusel põrandapesu.

Vannitoad: Ukse puhastamine, valgustite puhastamine, vanni ja dušinurga harjamine(süvapesu vajadusel), tualeti ja WC poti harjamine ning desinfitseerimine, vannitoa valamu harjamine ja desinfitseerimine, dušiuste ja plaatide puhastamine, kõikide pindade pühkimine, peeglite puhastamine, akende sisemine pesu ja aknalaudade puhastamine, vaipade tolmuimejaga puhastamine, vajadusel põrandapesu.

 

Hinnapäring

Kliendid meist

Küsi kodukoristuse pakkumist

Nimi
E-mail ja telefon *
Asukoht
Pinna suurus ( m2 )
Millal koristada? hommikul õhtul
Soovitava teenuse kirjeldus
Kontrollkood
Sisestage sümbolid, mida näete pildil. See on vajalik spämmirobotite vältimiseks | Kuva uus kood

Silver Bakhoff

puhastuse ja kinnisvarahoolduse müügikonsultant

 "Teen kindlasti Sulle hea pakkumise."

Kvaliteet

Töö kvaliteeti ja tulemuselikkust ei taga ainuüksi seadmed ja professionaalsed hooldusvahendid vaid eelkõige personal, kes neid käsitseb. Kvaliteet tähendab meile kindlaid tööpõhimõtteid - täpsus, kiirus ning kommunikatsioon. Kui kliendisuhe põhineb efektiivsel kommunikatsioonil, siis möödarääkimised on välistatud.

Puhastusteenuse hinnad

Ükski arst ei saa ravida enne, kuni pole patsienti näinud. Iga töö hind kujuneb sõltuvalt tööde mahust ja eripärast, mis tuleb eelnevalt kliendiga läbirääkida.

Miks meie?

Meie parimaks usalduse tunnustuseks on Äripäeva koostatud edetabel, mille järgi oleme Eestis oma tegevusalal kolmandad