Kivi- ja betoonpõranda hooldus ning puhastus

 

Kivi- ja betoonpõranda õigeaegne hooldamine muudab kestvamaks kivipindade kasutusaega ja teeb sellest hõpsasti hooldatava põrandakatte. Tugeva struktuuriga kattematerjal nõuab igapäevast hoolt, perioodilist süvapesu ja kaitsvat kattekihti. Keraamilise plaadi, betooni ja loodusliku kivi puhastamisel arvestatakse pinnakatte iseloomu ning asukohaga. Vastavalt sellele selgitatakse välja eripuhastuse meetod, küllastusainega katmise vajadus ning sagedus.

Keskmise kivipõranda hoolduse aluseks on regulaarne keemiline süvapesu.

Et alles hoida kivi või betoonpõranda algne väljanägemine, tekiv vajadus mõnikord vaja kutsuda professionaalne ettevõte, kes teostaks süvapesu, sest tahes tahtmata ei ole igapäevane käsi, moppamis- kui ka masinpesu niivõrd tõhus. Kallihinnaline põrandakattematerjal kaotab seepärast oma hea välisilme. Kivipõrandad on tihti tarvitusel suurtes kaubanduskettides, haiglates ja ka büroodes. Ida Euroopas on poolehoidu võitnud just klinkerkiviplaadid. Erisuguste materjalide puhul on hea teada, milliseid puhastusaineid ning meetodeid parima tulemuse saavutamiseks kasutada.

Kivi –ja betoonpõranda hoolduse töömeetodid

Kõvapõrandate süvapesu teostades leotatakse ja teostatakse kivipõranda süvapesu põrandahooldusmasinaga (taldlihvija). Seejärel eemaldatakse veeimuriga kivipinna pooridesse koondunud mustus. Pärast seda kaetakse kivipind tarvidusel kaitsevahaga sõltuvalt põrandakatte iseloomust ja asukohast.

Kivi –ja betoonpõranda kaitsetöötluse protsess

Kasutusel on erinevad kivivahad, tolmutõkked või kivikaitsevahendit. Lõpptulemuseks on põrandale esile tekkiv vett ja mustust hülgav läbipaistev kiht. Koos kivipõranda süvapesuga pakub SPS Grupp OÜ välja ka kivi kaitsetöötlust. On kivipõrandaid mida on võimalik vahatada ja immutada (klinkerplaat). Immutamine aitab kaitsta kivi niiskuse eest ning ei lase mustusel sisse sööbida. Tänu kivi- ja betoonpõrandate regulaarsele hooldusele kiirenevad igapäevased hooldustööd ja kahanevad koristuskulud. Kivipõranda süvapesu ja kaitsmist on soovikohane teostada värsketele ja uutele kivipõrandatele vahetult pärast ehitusjärgset ( remondijärgset) suurpuhastustöid enne ruumide kasutuselevõtmist. Lisaks eelpool toodule teostab SPS Grupp ka betoonpõrandate süvapesu.

Kivi –ja betoonpõranda hooldust teostav personal

Ettevõttes SPS Grupp OÜ töötavad väljaõppinud ja kvalifitseeritud töötajad, kes on läbinud kutselise koolituse, et arvestada kõigi põrandatüüpide eripärasusi.

Tegemist on kaasaegse infoga kivi-ja betoonpõrandate puhastuste ja hoolduse kohta tänapäeval.

 

 

Hinnapäring

Kliendid meist

Soovin kivipõranda hooldust

Nimi
E-mail või telefon *
Pinna suurus ( m2 )
Asukoht
Muu info
Kontrollkood
Sisestage sümbolid, mida näete pildil. See on vajalik spämmirobotite vältimiseks | Kuva uus kood

Silver Bakhoff

puhastuse ja kinnisvarahoolduse müügikonsultant

 "Teen sulle kindlasti parima pakkumise"

Kvaliteet

Töö kvaliteeti ja tulemuselikkust ei taga ainuüksi seadmed ja professionaalsed hooldusvahendid vaid eelkõige personal, kes neid käsitseb. Kvaliteet tähendab meile kindlaid tööpõhimõtteid - täpsus, kiirus ning kommunikatsioon. Kui kliendisuhe põhineb efektiivsel kommunikatsioonil, siis möödarääkimised on välistatud.

Puhastusteenuse hinnad

Ükski arst ei saa ravida enne, kuni pole patsienti näinud. Iga töö hind kujuneb sõltuvalt tööde mahust ja eripärast, mis tuleb eelnevalt kliendiga läbirääkida.

Miks meie?

Meie parimaks usalduse tunnustuseks on Äripäeva koostatud edetabel, mille järgi oleme Eestis oma tegevusalal kolmandad