Kaubandus- ja jaepindade koristus

Kui tegemist on jaemüügi puhastusteenustega, siis on Teil kui ka klientidel kõrged ootused kaubanduspinna väljanägemise osas. Me teame mida ootate teie ja mida ootavad teie kliendid. Hoides Teie poe puhtana, parandame seeläbi ka klientide kogemust Teie poega suhtlemisel. Säravad põrandad, puhtad vaibad, puhas WC, korras panipaigad - see kõik kujundab kliendi arvamust Teist.

Just erilist tähelepanu just puhastusteenus, sest Teie edu sõltub Teie majapidamisoskustest. Võite kindel olla selles, et SPS Grupp OÜ mõistab puhastusvajadust jaemüüja seisukohast. Teame, et igal poel- eriti -jaemüüjal- on erinõuded. Töötame Teiega individuaalselt, et kohandada jaemüügiga seotud teenuseprogramm just teile sobivaks.

Väljatöötatud teenusteprogramm

SPS Grupp OÜ puhastusteenuseid juhitakse ekspertide poolt, kes on ainult pühendunud poodidele teenuse pakkumisele. Meie kaubanduspindade koristusteenuse meeskond mõistab tähelepanu vajalikkust detailidele, mida jaemüügikeskkond nõuab.

Oleme välja töötanud soodsad jaemüügi majapidamisteenuste programmi, mis ületab nii mõnegi kliendi ootused, kuna kasutame:

 • Uusimaid tehnoloogilisi arendusi
 • Kontrollitud juhtimistehnikaid
 • Kaasaegseid töötajate koolitusprogramme
 • Koolitust, mis keskendub meie standardiseeritud puhastusprotsessidele.

Meie eesmärgiks on kliendi täielik rahulolu

Meie ärikultuur nõuab hea teenuse pakkumist ja seetõttu aktsepteerime vaid täielikku klientide rahulolu oma töös. Mõistame, et üldine teenus on nii tugev, kui on iga selle lüli üksikult. Seetõttu on SPS Grupp OÜ pühendunud meeskonnatööle ja kvaliteedile, mis haarab nii tippjuhid kui madalamate harude juhid ja nii järjest iga töötaja ettevõttes. Meil on kõrged standardid jaemüügi majapidamisteenuste puhul nii ohutuseks, turvalisuse rakendamiseks (taustakontroll, töötajate ühtsus), kemikaalide, seadmete ja kvaliteedikontrolli jaoks.

Kaubandus- ja jaepindadega seotud teenused:

 • Kaupluste avamised/ Ehitusega seotud puhastustööd
 • Porivaipade vahetusteenus
 • Avarii/ kiireloomulised puhastused
 • Kõva pinnasega põrandate hooldus
 • Grillahjude puhastus ja hooldus
 • Parklate lumetõrje ja igapäeva hooldus
 • Kahjuritõrje
 • Survepesu
 • Akende pesu

Jaemüügi klientide jaoks aitavad SPS Grupp OÜ teenused nende ettevõtte edule kaasa. Tegemist on kaasaegse infoga jaemüügi puhastusteenuste kohta tänapäeval.

 

Hinnapäring

Kliendid meist

Soovin kaubanduspinna koristuse pakkumist

Nimi
E-mail ja telefon *
Asukoht
Ruumide pindala
Põrandakatte materjal
Tualettruumide arv
eraldi N ja M
Üldkasutatavad ruumid
(koridorid, trepikojad, fuajeed, dushiruumid)
Erisoovid
( nõude pesemine, kohvi/tee keetmine, ruumide lõhnastamine jms.)
Lisainfo objekti kohta
Kontrollkood
Sisestage sümbolid, mida näete pildil. See on vajalik spämmirobotite vältimiseks | Kuva uus kood

Janar Pops

eripuhastustööde ja kinnisvara korrashoiu müügikonsultant

 

Kvaliteet

Töö kvaliteeti ja tulemuselikkust ei taga ainuüksi seadmed ja professionaalsed hooldusvahendid vaid eelkõige personal, kes neid käsitseb. Kvaliteet tähendab meile kindlaid tööpõhimõtteid - täpsus, kiirus ning kommunikatsioon. Kui kliendisuhe põhineb efektiivsel kommunikatsioonil, siis möödarääkimised on välistatud.

Puhastusteenuse hinnad

Ükski arst ei saa ravida enne, kuni pole patsienti näinud. Iga töö hind kujuneb sõltuvalt tööde mahust ja eripärast, mis tuleb eelnevalt kliendiga läbirääkida.

Miks meie?

Meie parimaks usalduse tunnustuseks on Äripäeva koostatud edetabel, mille järgi oleme Eestis oma tegevusalal kolmandad