Soovime, et meie Tellijaid ümbritseks hooldatud ja korrashoitud ruumid, kus on meeldiv töötada ning mis lubab rahulikult keskenduda oma põhitegevusele.

 

Mis on hoolduskoristus?

Need on perioodilised tööd, mille käigus teostatakse hoone ruumide, nende osade, hoone ning selle juurde kuuluvate osade regulaarset puhastust.

Regulaarne koristusteenus tagab ruumide meeldiva väljanägemise. Lisaks puhtusele, annavad professionaalselt hooldatud ruumid ettevõttele meeldiva üldmulje ja aitavad luua ohutu ning tervisliku töökeskkonna. Lisaks tavapärasele koristusteenusele, mida tavaliselt tehakse väljaspool kliendi tööaega, on meie töötajad vajadusel kohal ka päevasel ajal, et likvideerida juhuslikult tekkinud mustus näiteks kaupluse põrandalt, hotelli klaasukselt või büroo kööginurgast. 

Igapäevane hoolduskoristus

 
Igapäevane valve-ja hoolduskoristus on eriti efektiivne, kui teha regulaarselt ka teisi puhastus- ja koristustöid: aknapesu, erinevate põrandakatete süvapesu, kaitseainega katmist, suurpuhastustöid. Koristusteenuses võib sisalduda ka lillede hooldus, erinevate tekstiilmaterjalide puhastus ja pesemine, hügieenitarvikute (tualettpaber) tellimine ja paigaldus, porivaipade vahetus ning putukatõrje.
 
Hoolduskoristus ehk koristusteenus jaguneb järgmisteks alamvaldkondadeks:

 

 

Hinnapäring

Kliendid meist

Soovin koristusteenuse pakkumist

Nimi
E-mail ja telefon *
Asukoht
Pinna suurus ( m2 )
Töötajate arv
ligikaudselt
Koristuse tihedus
kui mitu korda nädalas
Põrandate kattematerjal
Millal soovite koristada? hommikul õhtul
Kontrollkood
Sisestage sümbolid, mida näete pildil. See on vajalik spämmirobotite vältimiseks | Kuva uus kood

Silver Bakhoff

koristusteenuse ekspert

 "Teen sulle kindlasti parima koristusteenuse pakkumise"

Kvaliteet

Töö kvaliteeti ja tulemuselikkust ei taga ainuüksi seadmed ja professionaalsed hooldusvahendid vaid eelkõige personal, kes neid käsitseb. Kvaliteet tähendab meile kindlaid tööpõhimõtteid - täpsus, kiirus ning kommunikatsioon. Kui kliendisuhe põhineb efektiivsel kommunikatsioonil, siis möödarääkimised on välistatud.

Puhastusteenuse hinnad

Ükski arst ei saa ravida enne, kuni pole patsienti näinud. Iga töö hind kujuneb sõltuvalt tööde mahust ja eripärast, mis tuleb eelnevalt kliendiga läbirääkida.

Miks meie?

Meie parimaks usalduse tunnustuseks on Äripäeva koostatud edetabel, mille järgi oleme Eestis oma tegevusalal kolmandad