Grafiti eemaldamine ja grafiti vastane kaitse

SPS Grupp OÜ teostab grafiti eemaldamist erinevatelt pindadelt, kasutades selleks erinevaid spetsiaalseid grafiti eemaldus kemikaale ja kuuma vee survepesu. Erinevate aluspinna ja grafiti tüüpi arvestavate grafitieemaldus kemikaalide kasutamine tagab parima võimaliku tulemuse vastavalt Teie puhastust vajava objekti aluspinna ja värvi olemusele.

Samuti teostame värvimistöid ja krohviparandust erinevatele pindadele.
Pakume Teile vajadusel täislahendust mis hõlmab grafiti eemaldust, fassaadipesu, aja ja ilmastiku poolt kahjustatud kohtade krohviparandust ning värvimistöid - kõik ühest kohast, kiiresti ja väikese vaevaga.


Ennetava abinõuna pakume juba värvitud pindadele läbipaistvat ja märkamatut grafitivastast kaitsevaha ning alles värvitavatele pindadele spetsiaalse grafitivastase värviga püsikaitset, nii et grafiti ei ole Teie jaoks enam probleem.


Samas teostame kõikvõimalikke survepesutöid: kaatrite ja treilerite pesu ning rasketehnika puhastust

Hinnapäring

Kliendid meist

Soovin grafitit eemaldada

Nimi
E-mail või telefon *
Pinna suurus ( m2 )
Asukoht
Muu info
Kontrollkood
Sisestage sümbolid, mida näete pildil. See on vajalik spämmirobotite vältimiseks | Kuva uus kood

Silver Bakhoff

puhastuse ja kinnisvarahoolduse müügikonsultant

"Teen Sulle kindlasti hea pakkumise".

Kvaliteet

Töö kvaliteeti ja tulemuselikkust ei taga ainuüksi seadmed ja professionaalsed hooldusvahendid vaid eelkõige personal, kes neid käsitseb. Kvaliteet tähendab meile kindlaid tööpõhimõtteid - täpsus, kiirus ning kommunikatsioon. Kui kliendisuhe põhineb efektiivsel kommunikatsioonil, siis möödarääkimised on välistatud.

Puhastusteenuse hinnad

Ükski arst ei saa ravida enne, kuni pole patsienti näinud. Iga töö hind kujuneb sõltuvalt tööde mahust ja eripärast, mis tuleb eelnevalt kliendiga läbirääkida.

Miks meie?

Meie parimaks usalduse tunnustuseks on Äripäeva koostatud edetabel, mille järgi oleme Eestis oma tegevusalal kolmandad