Ehitusprahi äravedu – kohapealne teenindus ja tugi

Kui Te olete töövõtja või vara omanik, kes otsib ehitusprahi äraveoga tegelevat ettevõtet, olete leidnud meie näol spetsialiseerunud professionaalid prahi eemaldamiseks. Ettevõte SPS Grupp OÜ töötab töövõtjatega üle Eesti, et korraldada erinevat liiki ehitusjärgse prahi eemaldamise ja utiliseerimisega . Olgu tegemist ärihoonega või elumajaga, teame, kuidas eemaldada prügi ja prahti kiiresti ja tõhusalt ehitusplatsilt.

Ohtlikute jäätmete koristamine ehitusplatsilt

Eemaldage ohtlikud jäätmed vastutustundlikult- teiseks, korraldage ohtlike jäätmete transport ja äravedu turvaliselt, ükskõik, kas teenust osutatakse Teie, Teie kolleegi või palgatud spetsialisti poolt. Prahi äravedu peab olema kiire, tõhus ja mitte ohustama Teie, Teie töötaja või töötajate tervist. Mistahes ohtlikud materjalid, nt värvid, lahused, pestitsiidid, patareid või mistahes muud materjalid, mis võivad sisaldada kemikaalide jälgi, tuleks kokku koguda töövõtjal, kellel on Keskkonnaameti poolt väljastataud jäätmehalduslitsents. Teie vastutusel on see korraldada ja täita kogu vajalik paberimajandus, mis on protseduuriga seotud. Vastasel juhul võivad lisanduda trahvid ja karistused.

Kinnistult ehitusprahi eemaldamine

Ärge laske oma ehitusplatsil koguneda ehitusprahil ja segadusel. Vabanege kasutust prahist, nt betoonitükkidest, killustikust ja ohtlikutest jäätmetest, kipsitükkidest või mida iganes, millest soovite vabaneda. Ärge jätke segaduse koristamist viimasele päevale.

Ohutus on nr. 1 prioriteet meie jaoks. Kontrollime, et töötajatel on õiged seadmed, kaitsevarustus töö turvaliseks ja ohutuks tegemiseks.

Meie meeskond on valmis eemaldama ehitusjäätmetega seotud probleemid, mis on osaks ehitustöö jooksul, lammutuse ja rekonstrueerimise juures. Oleme investeerinud palju inimestesse ja seadmetesse, et vastata Teie nõudmistele ehitusprahi jäätmetega seoses.

Ehitusprahi ja jäätmete äraveo maksumus

Sõltub prügi hulgast ja millist tüüpi prahiga tegu on. Alati on parem veenduda, et asjad on tehtud korrekselt, mitte odavalt ja lohakalt.

 


 

Hinnapäring

Kliendid meist

Soovin ehitusprahi äravedu

Nimi
E-mail ja telefon *
Ehitusobjekti asukoht
Ehitusjäätmete tüüp ja kogus (m3)
Muu info
Kontrollkood
Sisestage sümbolid, mida näete pildil. See on vajalik spämmirobotite vältimiseks | Kuva uus kood

Silver Bakhoff

puhastuse ja kinnisvarahoolduse müügikonsultant

"Teen Sulle kindlasti hea pakkumise".

Kvaliteet

Töö kvaliteeti ja tulemuselikkust ei taga ainuüksi seadmed ja professionaalsed hooldusvahendid vaid eelkõige personal, kes neid käsitseb. Kvaliteet tähendab meile kindlaid tööpõhimõtteid - täpsus, kiirus ning kommunikatsioon. Kui kliendisuhe põhineb efektiivsel kommunikatsioonil, siis möödarääkimised on välistatud.

Puhastusteenuse hinnad

Ükski arst ei saa ravida enne, kuni pole patsienti näinud. Iga töö hind kujuneb sõltuvalt tööde mahust ja eripärast, mis tuleb eelnevalt kliendiga läbirääkida.

Miks meie?

Meie parimaks usalduse tunnustuseks on Äripäeva koostatud edetabel, mille järgi oleme Eestis oma tegevusalal kolmandad