Professionaalsed töövahendid muudavad aknapesu meeldivaks

Kas igakevadine aknapesu kuulub ka sinu ebameeldivate tööde TOP 5 –te?

Paljud inimesed tunnevad samamoodi kui sina. See on nende jaoks tülikas, aeganõudev ja vastik töö. Kuid samas on olemas ka inimesi, kes naudivad aknapesu ja teevad seda suurima heameelega.

akende-pesemine

Oled sa kunagi mõelnud miks see nii on? Miks see paljudele ei meeldi ja osa seda naudivad? Mida sa siis valesti teed? Kas puudu jääb töökusest, oskustest või hoopis millegist tundmatust X – faktorist?

Vastus sellele küsimusele on tegelikult lihtne: „Sul ei ole proffessionaalseid töövahendeid”. Järgides allolevaid juhiseid, saad ka sina lisada oma kevadesse ühe meeldiva tegevuse.

Aknapesuaine

Kuigi poodides on väga lai valik erinevaid aknapesu aineid, siis meie oma kogemustele tuginedes võime kindlalt öelda, et väga hea aknapesu aine on tavaline nõudepesuvahend „Fairy” Pange seda väike sorts (ca 5 ml ämbritäie vee kohta) ja saate ideaalse aknapesu lahuse.

Aknapesur

Korralik aknapesur koosneb alusraamist ja mikrokiud pesuri kattest. Raami on võimalik valida erineva suurusega – vastavalt sellele kui suuri aknaid on vaja pesta. Tavapäraselt kasutatakse 35 cm. pikkust pesurit. Pesuri kate peaks olema erinevatel külgedel erinevate kiududega. Ühel küljel pehmete ja teisel küljel tugevamate kiududega (samasugune nagu nt. nõudepesusvamm) Tugevama poolega saate puhastada tugevamini aknale kinnitunud mustust.

Pesuri katet on võimalik peale aknapesu ka pesumasinas puhtaks pesta.

Aknakuivataja

Hea aknakuivataja koosneb samuti kahest osast – alusraamist ja vahetatavast kummist. Väga oluline on, et kummi aknaga kokkupuutuv osa oleks täies pikkuses täisnurkne. Kumer ja täketega kumm ei kuivata korralikult ja jätab veetriibud aknale. Proffesionaalsel kuivatajal saab vahetada ainult kummi ja ei ole vaja alati täiseti uut töövahendit osta.

Aknakaabits

Aknakaabits on vajalik klaasilt tugevamalt kinni jäänud plekkide eemaldamiseks. Nendeks võivad olla nt. värvi – või silikooniplekid, lindude väljaheited vms.

Kuivatuspaber

Kuivatuspaberit kasutatakse aknaraamide ja klaasiäärte kuivatamiseks ja see peab olema hästi imav ja ebemevaba. Korralikku paberit müüvad puhastustarvikutega tegelevad ettevõtted. Leiva ja saiapoest kuivatamiseks head paberit tavaliselt ei leia.

Ja nii lihtne see ongi. Jälgides et sinu töövahendid on korralikud, saab ka sinust tõeline akende pesemise kuningas. Vastik ja ebameeldiv töö muutub toredaks ja meeldivaks. Nüüd sa lausa ootad millal saab jälle aknaid pesta.

 


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /data05/virt15591/domeenid/www.spsgrupp.ee/htdocs/blog/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1044