Kas tasub ettevõttel ise kaubaladu puhastada?

Mõned äriomanikud eelistavad juhtida oma kaubalao puhastustöid ise, kuid teised palkavad kaubalao puhastuseks puhastusettevõtte. Mõlemal valikul on omad plussid ja miinused. Kui kaubaladu on küllaltki suur, võivad tööstuslikud puhastusmasinad olla pikemas plaanis odavamad, kui puhasettevõtte palkamine. Tööstuslikud põrandahooldusmasinad on eriti hädavajalikud suurte alade puhastamiseks. Siiski on ise töötamisel teatud lisakulud.

Kui Te ostate kompleti põrandahooldusmasinad ja puhastusseadmeid, peate jälgima ka nende paranduse ning hooldusega seotud küsimusi. Kuigi need masinad võivad esimesed paar aastat töötada hästi, siis üsna varsti vajate nende jaoks varuosi ning nende heas töökorras olekuks ka piisavalt sageli vastavaid hooldusteenuseid. Lisaks vajate ka koolitatud personali, kes tegeleks kaubalao puhastamisega. Kaubalao ülemised osad on tavaliselt kättesaadavad redelite või tõstukite abil ja igaüks ei pruugi nende korrastamisega hakkama saada. Kui olemasolevad puhastusteenindajad ei suuda kaubalao korrastamisega hakkama saada, tuleb ettevõttel palgata lisatööjõudu. See on veel üks lisakulutus firma jaoks.


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /data05/virt15591/domeenid/www.spsgrupp.ee/htdocs/blog/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1044