Mida silmas pidada, kui soovid koostööpartneriks puhastusettevõtet?

Puhastusega tegelevaid ettevõtteid on Eestis väga palju.  Kui asute otsinguid teostama, avaneb Teile firmade turg kogu laias valikus: kümneid, isegi sadu pakkujaid pikkade loenditena nii netilehekülgedel kui info kataloogides. Kuidas leida sobivat firmat?

Allpool toome lühikese loetelu, millistele tingimustele võiks puhastusfirma vastata:

Ettevõtte maine

Enne tööde tellimist kontrolli firma maksejõulisust läbi www.krediidiinfo.ee. Kui sealt ilmnevad maksehäired, tekitab see küsimusi ettevõte jätkusuutlikuses.

Soovitame puhastusfirma tausta uurida läbi interneti foorumite, kust võib leiduda väga olulist teavet teenuse pakkuja üleüldise käekäigu kohta.

Ettevõtte usaldatavus

Kas tegemist on suurfirma või väikese ettevõttega, tekib alati küsimus, kas nende palgal olevad puhastusteenindajad on usaldusväärsed. Praktikas esineb väga harva juhtumeid, kus klient teavitab vahetult pärast koristust vargusest, mis on aset leidnud nende kontorites või eluruumides. Tihtipeale on klient ise ekslikult oma asjad ära pannud ja leiab need teatud aja möödudes ülesse.

Ettevõtte kvalifikatsioon

Siinkohal mängivad suurt rolli firma eelnevalt teostatud tööd ja nende kvaliteet.  Te ei pöördu ju oma tervisehädaga asjatundmatu arsti poole, vaid palute abi oma ala profesionaalilt.

Sama näide on ju tegelikult ka puhastusteenuste tellimisega, vaevalt tahate oma kalli vaiba või diivani puhastuse usaldada oskamatu kätte, kes selle kerge vaevaga võib ära rikkuda.

Soovitame pärida välja valitud firmalt varasemaid töökogemusi, et veenduda nende kvalifikatsioonis.

Firma teenindus

Kui vajate kiiresti koristusteenust oma kontorisse või elamisse on oluline reageerimiskiirus.

Kui saadate puhastusfirmale päringu ning see teile koheselt vastab hinnapakkumise või helistamise teel, näitab see seda, et tegemist on hea teenindusega. Eriti hea mulje annab ettevõte, kui firma esindaja tuleb kohale ja pakub välja parima ja soodsaima teenuse lahenduse, mis tekitab kliendis usaldust.

Kui te aga hinnapäringule üldse vastust ei saa näitab see seda, et ettevõttel jääb vastavast kompetentsusest kõvasti puudu.


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /data05/virt15591/domeenid/www.spsgrupp.ee/htdocs/blog/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1044