Aknapesu ja akende pesemine

Aknapesu sisaldab endas klaaspinna ja aknaraami puhastust ning ka aknalaua pesemist. Aknapesul kasutatakse spetsiaalseid akende puhastus- ja abivahendeid, mis tagavad aknapesul kiire töö ja akende maksimaalse puhtuse ja kvaliteedi.

Akende pesu väljastpoolt on võimalik temperatuuril kuni -5 °C. Et tulemus oleks parim, soovitame aknapesuks valida kuiva ilma.

Regulaarne akende pesemine on kasulik sinna kogunenud tolmu ja mustuse tõttu - seega soovitame pesemist, sõltuvalt hoone asukohast ja ruumi iseloomust, vähemalt 2 korda aastas.

Millest sõltub aknapesu hind?

Akende pesu hinda mõjutavad järgmised tegurid:

  • kui suur on puhastatavate akende pind;
  • kas on vajadus tõstuki või tellingute rentimiseks;
  • kas aknad on kruvikeerajaga lahtivõetavad või ei ole selleks vajadust (lahtikruvitavate akende puhul kulub suurem osa ajast monteerimistöödele, mitte pesemisele);

 

Hinnapäring

Kliendid meist

Soovin aknapesu pakkumist

Nimi
E-mail ja telefon *
Aknapinna suurus ( m2 )
Asukoht
Tõstuki vajadus Jah Ei
Lisainfo objekti kohta
Kontrollkood
Sisestage sümbolid, mida näete pildil. See on vajalik spämmirobotite vältimiseks | Kuva uus kood

Silver Bakhoff

puhastuse ja kinnisvarahoolduse müügikonsultant

"Teen Sulle kindlasti hea pakkumise".

Kvaliteet

Töö kvaliteeti ja tulemuselikkust ei taga ainuüksi seadmed ja professionaalsed hooldusvahendid vaid eelkõige personal, kes neid käsitseb. Kvaliteet tähendab meile kindlaid tööpõhimõtteid - täpsus, kiirus ning kommunikatsioon. Kui kliendisuhe põhineb efektiivsel kommunikatsioonil, siis möödarääkimised on välistatud.

Puhastusteenuse hinnad

Ükski arst ei saa ravida enne, kuni pole patsienti näinud. Iga töö hind kujuneb sõltuvalt tööde mahust ja eripärast, mis tuleb eelnevalt kliendiga läbirääkida.

Miks meie?

Meie parimaks usalduse tunnustuseks on Äripäeva koostatud edetabel, mille järgi oleme Eestis oma tegevusalal kolmandad